top of page
  • Zdjęcie autoraDerek

Defqon.1 2021

W dniach 25.czerwiec 2021 - 27 czerwiec 2021

Odbendzie się " Defqon.1 " to event, którego nie trzeba przedstawiać nawet tym mniej zaznajomionym z kulturą hardstyle.

Od 2003 roku agencji Q-Dance udało się rozwinąć markę, która stała się już wśród hardowej społeczności kultowa. To, a także obecność praktycznie wszystkich najważniejszych postaci tego nurtu (ale także tych mocniejszych) na kilkunastu scenach sprawiają, że na festiwal rokrocznie ściągają tłumy z całego świata. Wśród tych osób nie brakuje też Polaków – a podczas edycji tegorocznej może być ich jeszcze więcej, chociażby z racji coraz większej popularności takich brzmień wśród fanów EDM.


Będzie cały świat hardów

Swego rodzaju wiralem, także wśród fanów innych gatunków, są nagrania ze specjalnych punktów programu. Podczas Power Hour nie brakuje najbardziej energetycznych – jak sama nazwa wskazuje – brzmień. Atrakcja ta często kończy się klimatami hardcore i frenchcore. To właśnie w ramach tej atrakcji ma miejsce najsławniejszy w świecie EDM crowd control, który zyskał popularność także w innych gatunkach.


Nie sposób też nie wspomnieć o Endshow – a więc specjalnej ceremonii zamknięcia każdego dnia imprezy. Największą robotę (oprócz muzyki) robi tutaj pirotechnika, efekty świetlne oraz lasery. Jako dowód na to, że nie żartujemy, świadczą losowe komentarze spod ubiegłorocznego “rytuału zamknięcia”.


Defqon.1 to niezapomniane przeżycie, polecam wszystkim.
12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Moje motto.

Post: Blog2_Post
bottom of page