• Derek

Rosjanie zacierają ślady swych zbrodni.

Rosyjska ludobójcza zbrodnia w pod Kijowskiej Buczy odbiła się na całym świecie bardzo szerokim echem. Źródła ukraińskie informują, że w Mariupolu Rosjanie nie chcą dopuścić do podobnej sytuacji i bardzo starannie zacierają ślady własnych zbrodni wojennych.


Zabójcy zacierają ślady, Rosjanie ustawili w Mariupolu mobilne krematoria, by zniszczyć dowody popełnionych przez siebie w tym mieście masakr na ludności cywilnej.

Najwyższe kierownictwo Federacji Rosyjskiej nakazało zniszczenie wszelkich dowodów zbrodni we wszystkich Ukraińskich miastach.

" Metoda KGB: nie ma ciała - nie ma sprawy"

Jednak siły Rosyjskie uciekając z obwodu Kijowskiego pod presją sił Ukraińskich, zostawili za sobą zarówno ciała własnych żołnierzy, jak i bestialsko zamordowanych Ukraińców ( kobiety i dzieci ).
Czas leci, lecz mentalność Rosyjska pozostaje niezmienna. Polska też doświadczyła tego podczas "Wyzwolenia" przez Armię Czerwoną.

Zbrodnie popełniane na Polskiej ludności cywilnej, były na porządku dziennym, radzieckich zwyrodnialców, rabowali, mordowali, gwałcili.

Tak wyglądało " Wyzwolenie" po drugiej wojnie światowej.
Rysunek pochodzący z 1945 r. ostrzegający kobiety, o obyczajach panujących w Armii Czerwonej.

48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Humor dnia !!