• Derek

Szokujący sondaż ! Rośnie poparcie dla Putina, większość Rosjan popiera wojnę !

Z badań przeprowadzonych przez rosyjską pracownię Russian Field wynika, że większość mieszkańców Federacji Rosyjskiej nie tylko popiera wojnę z Ukrainą, ale wzrasta tam też poparcie Putina.

Według badań niezależnej rosyjskiej pracowni aż prawie 58 proc. badanych popiera atak Rosji na Ukrainę. 34 proc. Rosjan jest mu przeciwna.

Jak dalej wynika za przeprowadzonego sondażu, przynajmniej na początku agresji Rosji na Ukrainę miała też wzrosnąć popularność samego Putina, a około 25 procent Rosjan miała zmienić swoje zdanie o Putinie na gorsze..

Młodzi Rosjanie najmniej popierają rosyjską inwazję na Ukrainę, ale i tak jest to aż 40 procent w grupie wiekowej 18-29 lat. W tym przedziale wiekowym prawie połowa badanych jest przeciwna wojnie wywołanej przez Putina.

Większość Rosjan ocenia też, że inwazja na Ukrainę przyniesie negatywne skutki dla ich kraju. Mówi się o wzroście cen, sankcjach i kryzysie gospodarczym jako konsekwencjach.

Szczególnie interesujące może wydawać się także to, że aż prawie 90 procent ankietowanych Rosjan jest za utrzymaniem przyjaznych relacji pomiędzy Rosją a Ukrainą.15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Humor dnia !!