• Derek

„Tusk z Putinem byli w zmowie” Szokująca wypowiedź byłego Ministra.

Dla czego Tuskowi słowo Smoleńsk, spędza sen z powiek ?

Okazuje się, że Władimir Putin miał być w zmowie z Donaldem Tuskiem. Zdaniem byłego ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza polityk, albo dogadał się z ówczesnym premierem Rosji, lub został przez niego przymuszony do sławetnego rozdzielenia wizyt prezydenta i premiera w związku z uroczystościami, które miały odbyć się 10 kwietnia 2010 roku w Katyniu.


Z dokumentów, które zostały w tej sprawie zebrane, ewidentnie wynika, że decyzję o rozdzieleniu wizyty podjął osobiście pan Tusk, wspólnie z panem Putinem. Oczywiście nie mogę być pewny, czy była to swobodna decyzja premiera Tuska. Być może był postawiony wobec takiej konieczności przez premiera Putina – tego nie jestem w stanie wykluczyć. Jeżeli Tusk wypiera się dziś decyzji o rozdzieleniu wizyt, to znaczy, że nie mówi prawdy”


Słowa te stawiają w niezwykle niekorzystnym świetle Donalda Tuska.

Donald Tusk bardzo wyraźnie starał się podkreślać, iż nie powinien być obarczany odpowiedzialnością za organizację lotu, w którym zginął Prezydent Lech Kaczyński.


JEŻELI MÓWIMY O ORGANIZACJI WIZYTY PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO, TO NIEZWYKLE ISTOTNE JEST TEŻ USTALENIE OKOLICZNOŚCI WYBORU SAMOLOTU, KTÓRY MIAŁ JĄ OBSŁUŻYĆ. TO WSZYSTKO MUSIAŁO PRZECHODZIĆ ZARÓWNO PRZEZ PANA ARABSKIEGO, JAK I PANA TUSKA. BYĆ MOŻE TUSK NIE CZYTAŁ DOKUMENTÓW DOTYCZĄCYCH TYCH USTALEŃ, ALE NA PEWNO MUSIAŁ MIEĆ WIEDZĘ DOTYCZĄCĄ WYBRANYCH OPCJI I OSTATECZNIE JE AKCEPTOWAŁ. PRÓBUJĄC WYPRZEĆ TĘ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, PAN TUSK OMIJA W TYM ZAKRESIE ISTOTĘ RZECZY.


Podkomisja Smoleńska.

Tusk w słynnej rozmowie z Putinem, na Sopockim molo, z której to nie ma żadnych raportów, o temacie przyjacielskiej rozmowy obu panów.


12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Humor dnia !!