top of page

Posty na forum

Derek
13 mar 2022
In Świat - Polityka
Młody Rosyjski żołnierz ( czołgista ) telefonuje do swojej matki, po tym jak został wzięty do niewoli, na Ukrainie. To niewiarygodne, jaka jest reakcja matki !! Jak wielką, i fałszywą propagandę, przedstawiają Rosyjskie reżimowe media, że nawet matka tego młodego żołnierza, poddaje pod wątpliwość jego wypowiedziane słowa. " Matka tego żołnierza, jest bardzie zaineresowana czołgiem, a nie losem własnego syna " Po prostu, brak słów. 😥😥😥
Rosyjski żołnierz telefonuje do matki z Ukrainy.
 content media
0
0
2
Derek
10 mar 2022
In Świat - Polityka
W obliczu wojny, Parlament Europejski przyjął rezolucję wzywającą do szybkiego uruchomienia mechanizmu warunkowości, czyli zamrożenia funduszy państwom, które wedle oceny Komisji Europejskiej nie przestrzegają zasad praworządności. Znamy już wyniki imienne głosowania. Rezolucję poparła również część polskich europosłów, w tym czterech byłych premierów. Przed głosowaniem sprzeciw wobec rezolucji zapowiedzieli eurodeputowani PiS. Andrzej Halicki zapowiedział, że europosłowie PO wstrzymają się od głosu. Poparcie rezolucji w imieniu Lewicy zapowiedział natomiast Robert Biedroń. Jak w rzeczywistości głosowano? Patrioci !! Za odrzuceniem dokumentu opowiedzieli się: Adam Bielan, Joachim Brudziński, Ryszard Czarnecki, Patryk Jaki, Adam Jarubas, Krzysztof Jurgiel, Karol Karski, Beata Kempa, Izabela Kloc, Joanna Kopcińska, Zdzisław Krasnodębski, Elżbieta Kruk, Zbigniew Kuźmiuk, Ryszard Legutko, Beata Mazurek, Andżelika Możdżanowska, Tomasz Poręba, Elżbieta Rafalska, Bogdan Rzońca, Jacek Saryusz-Wolski, Beata Szydło, Dominik Tarczyński, Grzegorz Tobiszowski, Witold Waszczykowski, Jadwiga Wiśniewska, Anna Zalewska, Kosma Złotowski.. Hańba !! Od głosu wstrzymali się: Bartosz Arłukowicz, Jarosław Duda, Tomasz Frankowski, Andrzej Halicki, Ewa Kopacz, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Janina Ochojska, Jan Olbrycht, Radosław Sikorski. Zdrajcy !! Sankcje poparli natomiast: Magdalena Adamowicz, Waldemar Buda, Jerzy Buzek, Jarosław Kalinowski, Marek Belka, Robert Biedroń, Włodzimierz Cimoszewicz, Leszek Miller. Parlament Europejski, przyjął haniebną rezolucję przeciwko Polsce. Warto nadmienić, że antypolską rezolucję wsparło czterech byłych premierów z Polski: Belka, Buzek, Cimoszewicz, Miller. Tacy ludzie kiedyś rządzili Polską - ludzie gotowi atakować własną Ojczyznę w chwili największego zagrożenia. Kiedy pieniądze z Unii Europejskiej wciąż płyną do Rosji. Tymczasem Unia chce odbierać środku przyjmującej uchodźców z Ukrainy Polsce.
Parlament Unii Europejskiej, przyjął haniebną rezolucję przeciwko Polsce. content media
0
0
2
Derek
10 mar 2022
In Świat - Polityka
Upokarzające i haniebne słowa o Polsce wypowiedziane przez Ochojską, podczas debaty Parlamentu Unii Europejskiej. To już nie pierwszy raz, Ochojska haniebnie opluwa Polskę i jej naród w Parlamencie Unijnym. Tym razem obraża Polaków, za nieprzyjmowanie potencjalnych terrorystów ( islamskich imigrantów ) Którzy nie legalnie, próbują przekroczyć granice Polsko - Białoruską. Gdzie jest teraz Ochojska ? kiedy to setki tysięcy Ukraińców przybywa do Polski, i są przyjmowani z otwartym sercem, przez naród Polski. Dla czego w tak ciężkich chwilach, dla narodu Ukraińskiego, nie pomaga, jak przystało, na tak " miłosierną osobę " ??? Ta kobieta potrafi tylko jedno : Wygłaszać kłamliwą narracje o Polsce i Polakach. To hańba dla Polski, mieć takich parlamentarzystów w PE jak ta kobieta.
Wystąpienie Ochojskiej w Parlamencie Unii Europejskiej. content media
0
0
1
Derek
08 mar 2022
In Świat - Polityka
Strącony 5 marca nad Ukrainą rosyjski pilot mjr Aleksander Krasnojarcew z 2 Pułku 21 Dywizji lotniczej z Czelabińska zeznał, że rosyjskie dowództwo świadomie wydaje rozkazy bombardowania infrastruktury cywilnej i osiedli mieszkaniowych i używa do tego nie „broni precyzyjnej”, jak twierdzi, ale bomb niekierowanych. 5 marca nieprzyjacielski samolot Su-34 został zestrzelony nad terytorium Ukrainy podczas bombardowania dzielnic mieszkaniowych w Czernihowie. Załoga zdołała się katapultować. Zginął nawigator, pilot dostał się do niewoli. Zarząd Główny Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy opublikował nagranie z jego przesłuchania. Rosyjski pilot zeznał, że rosyjskie dowództwo wojskowe celowo zleca ataki bombowe na infrastrukturę cywilną i dzielnice mieszkaniowe ukraińskich miast. Jak powiedział, do ataków nie jest używana broń precyzyjna, jak twierdzą dowódcy wojskowi i propagandyści okupanta, lecz niekierowane swobodnie spadające bomby lotnicze (nie precyzyjne) OFAB-250/270, FAB-500, OFZAB-500 Krasnojarcew zaapelował do swoich rosyjskich kolegów stacjonujących na lotnisku w Briańsku o zaprzestanie ataków lotniczych na cele pokojowe.
Zeznania strąconego Rosyjskiego pilota. content media
1
0
3
Derek
25 lut 2022
In Świat - Polityka
Zachodnie media wreszcie otworzyły oczy i dostrzegły, że „żaden kraj nie zrobił więcej niż Niemcy, aby zbagatelizować zachowanie Rosji”. Matthew Karnitschnig na łamach Politico opisuje, w jaki sposób Niemcy utorowały Putinowi drogę do Ukrainy. Inwazja na Gruzję, aneksja Krymu, zestrzelenie MH-17, otrucie Aleksieja Nawalnego… żadne z tych wydarzeń nie powstrzymały Berlina przed robieniem interesów z Putinem. Po decyzji Putina ws. uznania separatystycznych republik w Donbasie Scholz ogłosił zatrzymanie certyfikacji Nord Stream 2. Kiedy jednak Rosja dokonała pełnoskalowej inwazji, Berlin zablokował wyłączenie Rosji z systemu SWIFT. - „Nie ma jednak wątpliwości: Żaden kraj nie zrobił więcej niż Niemcy, aby zbagatelizować zachowanie Rosji. W popularnym przekazie ta lojalność (jak wiele innych we współczesnych Niemczech) jest tłumaczona poczuciem winy za II wojnę światową. Gdyby jednak rzeczywiście tak było, Niemcy mieliby jeszcze większy dług wobec Ukrainy i Białorusi — krajów, które straciły w wojnie z rąk Niemców jeszcze więcej swoich obywateli” „Prawda jest taka, że Niemcy lubią robić interesy z Rosją”
Niemcy lubią robić interesy z Putinem. content media
2
0
1
Derek
25 lut 2022
In Świat - Polityka
Pamiętamy !!! content media
1
0
1
Derek
25 lut 2022
In Świat - Polityka
„Dziś liczba strat sił okupacyjnych Federacji Rosyjskiej wyniosła ponad 1 tysiąc. W całej historii swojego istnienia w ciągu żadnego konfliktu zbrojnego Rosja nie poniosła tak licznych strat w takim czasie ( czyli w ciągu 24 godziny – przyp. red.) . Wierzcie w Siły Zbrojne Ukrainy!” - podaje Ministerstwo Obrony Narodowej Ukrainy. W szeregach bandytów Putina atakujących Ukrainę oraz w sprzęcie wojskowym odnotowywane są coraz większe straty. - Putin stracił już 2800 żołnierzy, 80 czołgów, 516 wozów bojowych różnych typów, 10 samolotów i 7 śmigłowców – informuje wiceminister obrony Ukrainy Hanna Maljar. Co ciekawe, niektóre nagrania pokazujące zniszczenia rosyjskiego sprzętu znikają z YouTube'a. Zapewne dzięki wysiłkom propagandowym Rosji.
Straty bandyckiej Rosji coraz większe. Ukraińska armia silniejsza, niż Putin przewidział. Brawo Ukraina !! content media
1
0
2
Derek
25 lut 2022
In Świat - Polityka
Jak informują media, jedna z najbardziej znanych grup hakerskich na świecie Anonymous w związku z bezprecedensowym atakiem Rosji na Ukrainę, wypowiedziała właśnie cyberwojnę Rosji. Plan cyberataku na rosyjskie systemy informatyczne zapowiadał już prezydent USA Joe Biden. Wyprzedziła te działania już grupa Anonymous, która rozpoczęła cyberataki przeciwko rosyjskich rządowym systemom informatycznym. „Kolektyw hakerski Anonymous oficjalnie jest w stanie cyberwojny z Rosją” – czytamy w komunikacie przekazanych przez członków grupy Anonymous. Jak już ustalono, hakerzy zaatakowali dotychczas rosyjskie strony rządowe oraz serwisy informacyjne. W wyniku ich akcji już w piątek nie działało co najmniej kilka prorządowych rosyjskich witryn propagandowych, jak na przykład Russia Today. Włamano i uszkodzono także serwisy: sovam.com, com2com.ru, ptt.ru, mil.ru, government.ru, kremlin.ru, rt.com. Dwa ostatnie zostały co prawda na krótko przywrócone, ale około godz. 13 czasu polskiego w piątek zostały ponownie zhakowane. "Ukraina, która jest państwem demokratycznym, została najechana przez faszystowską dyktaturę. To nie jest konflikt pomiędzy NATO i Rosją, to walka demokracji z faszyzmem" – piszą na Twitterze społecznościowych hakerzy z grupy Anonymous.
Brawo Hakerzy z Anonymus zaatakowali i uszkodzili rosyjskie systemy cybernetyczne. content media
0
0
1
Derek
25 lut 2022
In Świat - Polityka
Już w drugim dniu walki widać wyraźnie, że barbarzyńska ofensywa Rosji przeciwko Ukrainie nie przebiega zgonie z planami wszechwładcy Kremla Władimira Putina. Rosja ponosi coraz większe straty. Natomiast jednostki wysłane na Ukrainę, które miałby być elitarne okazują się często zbieraniną słabo wyszkolonych rekrutów. W tej sytuacji Putinowi pozostała już tylko i wyłącznie… dobra mina do złej gry i udawanie zwycięzcy. Zwrócił się więc do ukraińskich żołnierzy chcąc ich przekupić. „Bierzcie władzę w swoje ręce!” – powiedział w telewizyjnym wystąpieniu Władimir Putin do ukraińskich wojskowych. Jak podało Ministerstwo Obrony Narodowej Ukrainy w drugim dniu wojny strona rosyjska straciła ponad 1 tys. żołnierzy. Jest to jak do tej pory rekord w historii ukraińskich konfliktów. „Bierzcie władzę w swoje ręce! Wygląda na to, że łatwiej nam będzie dojść do porozumienia, niż z tym gangiem narkomanów i neonazistów, który siedzi w Kijowie i wziął jako zakładników cały naród ukraiński” – powiedział Putin. Po raz kolejny prezydent Rosji powtórzył dezinformację rosyjskiego Ministerstwa Obrony, że przeciwko wojskom rosyjskim walczą nie ukraińscy żołnierze, ale „formacje nacjonalistyczne które, jak wiadomo, są bezpośrednio odpowiedzialne za ludobójstwo w Donbasie i krew ludności cywilnej w republikach ludowych”. Oskarżył też stronę ukraińską o rzekome próby przygotowywania ataków terrorystycznych. Jak się jednak okazuje straty wojsk rosyjskich są bardzo duże. Ministerstwo Obrony Narodowej Ukrainy podało, że tylko dziś w walkach zginęło 1 tys. rosyjskich żołnierzy. „Dziś liczba strat sił okupacyjnych Federacji Rosyjskiej wyniosła ponad 1 tysiąc. W całej historii swojego istnienia w ciągu żadnego konfliktu zbrojnego Rosja nie poniosła tak licznych strat w takim czasie [czyli w ciągu 24 godziny – przyp. red.]. Wierzcie w Siły Zbrojne Ukrainy!” - czytamy na profilu MON Ukrainy.
Ukraiński żołnierz to nie niemiecki polityk – nie da się przekupić Putinowi ! content media
0
0
1
Derek
25 lut 2022
In Świat - Polityka
Zdaniem publicysty Rafała Ziemkiewicza, sankcjami należy objąć także Niemców. - W tej chwili to Niemcy powinni zostać obłożeni sankcjami, nie tylko Rosja. Niemcy którzy należą do NATO, nie dość że nie inwestują w siły zbrojne, to jeszcze bogacą wroga, czyli Rosję – powiedział Ziemkiewicz. - Spodziewałem się, że Rosja zaatakuje Ukrainę, ale nie na tak dużą skalę. Ta wojna prowadzona jest wbrew logiki wojennej. To jest wojna prowadzona logiką polityczną. Przez wiele tygodni Putin podciągał kolejne siły, nie stwarzał zagrożenia, tylko usiłował stworzyć wrażenie „narastającego walca". Obstawił swoje wojsko ze wszystkich stron. Jego celem nie jest zdobycie terenu i pokonanie wrogiego wojska, tylko wywarcie wpływu politycznego – mówił Ziemkiewicz. Jego zdaniem Putin podjął decyzję o agresji na pełną skalę, ponieważ uznał, że „na zachodzie nie ma nikogo, kto odważy się mu podskoczyć”. - W tej chwili to Niemcy powinni zostać obłożeni sankcjami, nie tylko Rosja. Unijne przywództwo Unii Europejskiej kompletnie zlekceważyło interesy całej UE. To już mówił Trump wyraźnie, że Niemcy którzy należą do NATO, nie dość że nie inwestują w siły zbrojne, to jeszcze bogacą wroga, czyli Rosję – powiedział Ziemkiewicz. W jego ocenie rosyjską inwazję umożliwiły także Chiny, z którymi Rosja jest „dogadana”. - Putin nie mógłby rozpocząć agresji na Ukrainę, gdyby nie był dogadany z Chinami. To jest oczywiste. Chiny twardo budują swoje światowe przywództwo i to widać krok po kroku – ocenił. Chiny odmawiają użycia słowa „inwazja” wobec rosyjskiej agresji na Ukrainę. Dodatkowo podkreślają, że Rosja ma prawo czuć obawy o własne bezpieczeństwo.
Czy należy objąć sankcjami także Niemców ! content media
0
0
1
Derek
25 lut 2022
Niech żyje wolna i niepodległa Ukraina. content media
0
0
1
Derek
25 lut 2022
Niech żyje wolna Ukraina  content media
0
0
1
Derek
25 lut 2022
Niech żyje wolna Ukraina content media
0
0
1
Derek
25 lut 2022
In Przyjażń
Solidarni z Ukrainą  content media
0
0
1
Derek
31 gru 2021
In Ekologia
Zbliżający się Nowy Rok 2022 niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile chcę złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni oraz szczęśliwego Nowego Roku. Życzy Administrator Derek
Życzenia noworoczne 2022  content media
0
0
2
Derek
31 gru 2021
In Przyjażń
Zbliżający się Nowy Rok 2022 niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile chcę złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni oraz szczęśliwego Nowego Roku. Życzy Administrator Derek
Życzenia noworoczne 2022 dla każdego. content media
0
0
2
Derek
08 kwi 2021
In Ekologia
Zapraszam wszystkich do otwartej dyskusji.
Dyskusja ogólna ( przyjażń, zdrowie,praca,wypoczynek ) "Ludzka rzecz pogadać" content media
0
0
5
Derek
08 kwi 2021
In Ekologia
Co myślicie o pandemi Covid 19, oraz konsekwencjach, z nią związanych ( straty gospodarcze ). Zapraszam do dyskusji.
Forum o konsekwencji gospodarczych w czasie pandemi Covid19  content media
0
1
2
Derek
08 kwi 2021
In Ekologia
To jest post na Twoim forum. Forum jest odpowiednim miejscem, aby zachęcić Twoich odbiorców do wzięcia udziału w różnych dyskusjach. Publikując treści dostosowane do odbiorców sprawisz, że będą bardziej zaangażowani i chętni do współpracy. Masz pełną swobodę w edytowaniu postów i dodawaniu wspaniałych mediów. Zarządzanie forum jeszcze nigdy nie było prostsze. W celu zmodyfikowania forum, upewnij się, że jesteś w trybie podglądu albo na opublikowanej już witrynie. Możesz edytować i dodawać nowe posty oraz używać kategorii, aby uporządkować posty według tematów. Możesz zarządzać kategoriami z trybu podglądu i dodawać ile tylko zapragniesz, aby zacząć dyskusję.
0
0
2
Derek
08 kwi 2021
In Ekologia
Jako właściciel forum możesz ustanowić nowych moderatorów ze swojej opublikowanej witryny. Moderatorzy pomogą Ci zwiększyć Twoją społeczność i bardziej ją zaangażować. Niektóre działania na forum Wix mogą być wykonywane tylko przez właścicieli lub moderatorów. Mogą oni zablokować użytkownika, przenosić posty pomiędzy kategoriami, czy też kasować posty.
1
0
1
Forum Posts: Members_Page

Derek

Administrator

Own business

Więcej działań
bottom of page